...

Ножичний інвалідний підйомник

Інклюзивний підйомник ножичного типу – це спеціалізований механізм у вигляді платформи з Х-образним механізмом, призначений для підняття/опускання людей із інвалідністю у вертикальній площині. Пристрій включає в себе ножичний механізм підняття, платформу з рифленим покриттям, концеві вимикачі, огородження та калитки, гідроциліндр, маслостанцію, станцію управління та кнопки виклику. Система безпеки включає концеві вимикачі, які обмежують рух платформи у верхніх та нижніх положеннях, а також огородження та рифлене покриття платформи. Грузопідйомність ножичного підйомника у базовій версії становить 250 кг.

Особливості встановлення підйомника

Часто цю модель використовують, коли немає можливості встановити стійковий вертикальний інвалідний підйомник. Для нормальної роботи його слід розмістити в приямку глибиною близько 350 мм. Цього достатньо, щоб конструкція була надійно закріплена і виконвала свою задачу. Установка можлива як у приміщенні, так і за його межами: ножичні механізми стійкі до кліматичних умов. Необхідна напруга для роботи підйомника складає 220/380 В.

Виготовлені згідно з вимогами ДСТУ ISO 9386-1:2005

 

Примітка: Технічні характеристики є змінною складовою, відштовхуючись від потреб замовника. Розробляємо нестандартниі проекти під Ваші спеціальні потреби.

Робочі часи:

Пн – Пт, 09:00 – 17:00

Перерва: 12:00 – 13:00

Привіт

Про нас.

Ми – команда висококваліфікованих фахівців, що працює в галузі розробки та впровадження систем підйому з 2017 року. Наша місія – створювати ефективні та інноваційні рішення для полегшення процесів підняття та переміщення, як для кожної людини, так і для цілих бізнесів, дотримуючись особливого підходу до нашого клієнта. Наші технічні рішення базуються на глибокому розумінні потреб клієнтів і сучасних тенденцій у світі підйому та транспортування. Завдяки поєднанню досвіду, творчості та відданості ми втілюємо ідеї в функціональні продукти, які сприяють оптимізації бізнес-процесів та підвищенню продуктивності.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.