...

Низькопрофільний підйомник

Низькопрофільний гідравлічний підйомник є компактним представником сімейства гідравлічних підйомників, спроектованим спеціально для ефективного підйому вантажів на невелику висоту. Цей тип підйомника встановлюється там, де немає можливості встановлення стандартних ножничних підйомників або будівництва підйомних платформ.

Основна перевага низькопрофільного підйомника полягає в його простоті та мобільності.

Підйомник складається з двох ключових частин: механічної та електрогідравлічної. Механічна частина включає верхню платформу, підйомний механізм і основу, пандус. Електрогідравлічна частина включає в себе електродвигун, насос, гідроциліндри, бак для масла, щит управління та пульт управління. Гідростанція, розташована ззовні підйомника, забезпечує оптимальну роботу гідравлічної системи.

Робочі часи:

Пн – Пт, 09:00 – 17:00

Перерва: 12:00 – 13:00

Привіт

Про нас.

Ми – команда висококваліфікованих фахівців, що працює в галузі розробки та впровадження систем підйому з 2017 року. Наша місія – створювати ефективні та інноваційні рішення для полегшення процесів підняття та переміщення, як для кожної людини, так і для цілих бізнесів, дотримуючись особливого підходу до нашого клієнта. Наші технічні рішення базуються на глибокому розумінні потреб клієнтів і сучасних тенденцій у світі підйому та транспортування. Завдяки поєднанню досвіду, творчості та відданості ми втілюємо ідеї в функціональні продукти, які сприяють оптимізації бізнес-процесів та підвищенню продуктивності.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.