...

Для аграріїв

Компанія ASPAR – ваш партнер у сфері агробізнесу!

Пропонуємо декілька нестандартних рішень для наших аграріїв:

Осьова система зважування: осьова система зважування є передовим рішенням для точного та ефективного контролю маси транспортних засобів у сільському господарстві, таких як кормозмішувачі та прицепи. Застосовуючи передові технології в галузі тензометрії, ми пропонуємо рішення, які готові допомогти аграріям оптимізувати процеси перевезення та управління вантажем, ефективніше розподіляти час та убезпечити себе від розкрадання зерна.

  • Трап-візок: трап-візок – це високоефективний гідравлічний причіп для вивантаження та перевезення КРС, свиней або інших тварин. Можемо виробляти як транспортни так і ваговий трап-візок.
  • Бункерні вагові системи: створені для точного та надійного вимірювання великих обсягів сільськогосподарської продукції. Ці системи дозволяють аграріям миттєво забезпечити контроль за вагою валового врожаю та забезпечити ефективний процес зважування під час збирання та перевезення врожаю. Система,яка дозволяє проводити встановлення бункерів, танкерів, горизонтальних і вертикальних кормозмішувачів та інших видів ємкостей на тензометрію. Завдяки простоті установки й точним показникам ця система зважування ємкостей підійде для будь-якого виду продукту в різних галузях виробництва. Існує багато опцій таких, як передача даних на ПК, система обліку, безпекові параметри, тощо.

Технічні характеристики кантувач

Вантажопідйомність: до 40т

Висота підйому: до 2 м

Привід: гідравличний або єлектромеханічний

Швидкість підйому: від 0,15 до 1 м/с

Габарити платформи: 2*2 метра

Напрямок руху: вертикальна площина

Базова комплектація: платформа, рама,гідростанція, мотор-редуктор,шафа керування

Матеріал платформи (на вибір):

  • чорний метал
  • нержавіюча сталь

Примітка: Дані характеристики є типовими, але ми завжді готові розробити нестандартний проект під ваші індивідуальні потреби. Звертайтесь до наших менеджерів, вони з радістю вас безкоштовно проконсультують2

Ємність

Магістральний кабель

Тензодатчик

Вузол в будови

види підйомних систем ДЛЯ АГРАРІЇВ

Чому саме ми
Приклади проєктів

Вагова система для ємностей 50 кубометрів.

Де використовуються

Виробництво та промислові об'єкти

Кантувачі являють собою універсальні пристрої, що широко використовуються в різних сферах діяльності. Головним чином їх застосовують на підприємствах, де необхідна обробка, підняття та переміщення металевих виробів та матеріалів.

Серед сфер застосування кантувачів можна виділити будівництво, виробництво листового та рулонного металопрокату, а також операції з навантаження та переміщення вантажів. Вони знаходять своє місце на всіх промислових об’єктах, де важливе ефективне і безпечне транспортування продукції, що виготовляється.

Залежно від конкретних завдань та умов експлуатації, існує різні типи кантувачів: будівельні, промислові, стаціонарні та спеціальні моделі для зварювання. Стаціонарні та промислові пристрої використовуються для підняття та обертання довгих виробів різної форми та габаритів. Будівельні кантувачі полегшують процес будівельних робіт та переміщення матеріалів на будмайданчиках.

Застосування кантувачів знаходить широке поширення різних типів підприємств, включаючи заводи, фабрики, металообробні компанії та будівельні організації. Це багатофункціональне обладнання здатне значно спростити виробничі процеси та підвищити ефективність діяльності підприємств.

Робочі часи:

Пн – Пт, 09:00 – 17:00

Перерва: 12:00 – 13:00

Привіт

Про нас.

Ми – команда висококваліфікованих фахівців, що працює в галузі розробки та впровадження систем підйому з 2017 року. Наша місія – створювати ефективні та інноваційні рішення для полегшення процесів підняття та переміщення, як для кожної людини, так і для цілих бізнесів, дотримуючись особливого підходу до нашого клієнта. Наші технічні рішення базуються на глибокому розумінні потреб клієнтів і сучасних тенденцій у світі підйому та транспортування. Завдяки поєднанню досвіду, творчості та відданості ми втілюємо ідеї в функціональні продукти, які сприяють оптимізації бізнес-процесів та підвищенню продуктивності.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.