...

Мобільна рампа

Пересувні естакади або мобільні рампи стають ефективними рішеннями для вирішення труднощів, які часто виникають у сферах збуту та складської логістики. Це обладнання вирізняється високою зручністю, оскільки, на відміну від стаціонарних пандусів, його можна легко переміщати на території приміщення за допомогою вбудованої транспортної бази.

Під час розрахунків для створення рампи ми завчасно пропонуємо подвійний запас міцності та вантажопідйомності для основної конструкції і вузлів. Підхід служить для запобігання можливому руйнуванню цих опорних елементів та платформи у випадку непередбаченого перевантаження.

Робочі часи:

Пн – Пт, 09:00 – 17:00

Перерва: 12:00 – 13:00

Привіт

Про нас.

Ми – команда висококваліфікованих фахівців, що працює в галузі розробки та впровадження систем підйому з 2017 року. Наша місія – створювати ефективні та інноваційні рішення для полегшення процесів підняття та переміщення, як для кожної людини, так і для цілих бізнесів, дотримуючись особливого підходу до нашого клієнта. Наші технічні рішення базуються на глибокому розумінні потреб клієнтів і сучасних тенденцій у світі підйому та транспортування. Завдяки поєднанню досвіду, творчості та відданості ми втілюємо ідеї в функціональні продукти, які сприяють оптимізації бізнес-процесів та підвищенню продуктивності.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.